Одеса нерухомість

Купівля продаж нерухомості Одеса

Пошук

Включай Україну.

Включай Україну.

Чи готові діяти?

Вітаю тебе колега! Тобі цікаво, що ми пропонуємо? Добре тоді включай Україну. Партнерська мережа, що може бути краще та ефективніше. Потрібно постійно вирішувати завдання, які ставлять ваші клієнти. Підібрати необхідний варіант на ринку нерухомості. Продаж об’єкта нерухомості. У принципі це роблять усі і кожен у своєму місті, районі, області. Тепер уявіть, що ви не обмежені серед партнерів. Теоретично звичайно так можна залучити будь-яку кількість партнерів.

Майже як?

Включай Україну.

Партнерська мережа по всій Україні у будь-якому місті та області. Як це працює? Досить просто. Ви приєднуєтеся до єдиної мережі професіоналів по всій Україні. Створюєте свій особистий простір та залучаєте партнерів. Просто додаєте їх до своєї мережі. Навіщо? Так ви створюєте свій простір. Чим воно ширше, тим більше можливостей запропонувати товар свого клієнта більшій кількості покупців. Як? Якщо ви працюєте за договором тоді об’єкт, який ви пропонуєте автоматично потрапляє до МЛС. Упевнений не треба пояснювати, що таке МЛС.

Але все ж таки коротко це місце для найкращого і якісного товару на ринку нерухомості.

Включай Україну.

Як це працює? Ваша пропозиція потрапила до МЛС і її бачать усі ваші партнери у вашій мережі скільки б їх не було. По всій Україні у всіх містах та областях. Круто? Думаю, та дистанційний продаж ніхто не скасовував. У вашого колеги до речі може бути покупець, який захоче купити нерухомість у вашому місті. Що він запропонує насамперед? Правильно те, що перше потрапляє на очі та першій позиції.

У першій позиції завжди МЛС тому, що це найкраще.

Перспективи.

Як ваша мережа може стати по-справжньому величезною і максимально потужною? Усі просто зв’язки. З вашими колегами, яких ви знаєте у своєму місті. З колегами, яких ви не знаєте, але вони теж добре працюють в інших містах та областях. Інструмент, який я пропоную, саме працює саме так. Там уже є багато наших колег із усієї України. З усіма ними можна і необхідно встановити зв’язок. Не лише заради знайомства, а й заради ваших клієнтів. Адже ви хочете обслуговувати їх на високому рівні якості. Упевнений кожен хоче ще й підвищити як свій рівень, а й свою професійну репутацію. Зробити собі гучне ім’я найсильнішого професіонала. Не треба соромитись і думати це не про мене. Це про нас усіх.

Інакше, як нас знатимуть без імені та зв’язків.

План дій.

Як приєднатися, щоб почати? Все просто.

1) Тиснемо будь-яку кнопку «Партнерство»; «МЛС»; «СПП» у вас відкриється діалог у месенджер.

2) Проходимо простий крок та отримуємо в подарунок ЗНИЖКУ для підключення ваш промокод.

3) Переходимо на сайт за кнопкою «Створити партнерство».

4) Діємо за інструкцією вибираємо потрібний вам пакет підключення.

5) Активуєте ваш промокод і починаєте створювати сісти своїх партнерів.

Ось так просто за дві хвилини про вас дізнаються не лише у вашому місті. До зустрічі в мережі професіоналів та на угодах за вашими найкращими пропозиціями.

  • Увійти
  • МЕНЮ