Одеса нерухомість

Купівля продаж нерухомості Одеса

Пошук

Запитання відповідь

Запитання відповідь

Запитання відповідь

Раді вітати вас дорогий клієнт на цій сторінці. Ми спеціально створили її для вас. Мета сторінки відповісти на питання, які без винятку всі клієнти задають нам. Для того щоб ви могли собі вирішити основне питання. Потрібен вам агент із продажу нерухомості чи ні. Ви впевнені, що все врахувати неможливо. Можливо, що вашого питання тут немає. Ви зможете його залишити у коментарях нижче. Або натисніть кнопку і зв’язуйтеся з агентом. Він обов’язково відповість на ваше запитання.

Тепер до діла. Ваше запитання наша відповідь.

 

Запитання. Якщо підпишу договір, що відбувається з моїми правами. Вони обмежуються?

Відповідь. Ваші права не обмежуються. Ви будь-якої миті можете припинити дію договору. Узгодивши всі витрати, які вже зроблено на момент закриття договору.

Запитання. Яка відповідальність за виконання ваших зобов’язань?

Відповідь. У договорі зазначено фінансову відповідальність перед замовником. В якому разі і коли вона настає.

Запитання. Як ви визначаєте ціну моєї нерухомості?

Відповідь. У нас є статистика схожих об’єктів, які продаються у вашому районі. Статистика вже проданих об’єктів. Інформація постійно оновлюється і можна з цього визначити. Хто ваш цільовий покупець та з яким бюджетом.

Запитання. Чому ви мою ціну вважаєте не ринковою чи завищеною?

Відповідь. Ми спираємось на вже скоєні угоди. Ми не стверджуємо, що вашу ціну завищено. Потрібно правильно зрозуміти вартість та умови за яких вашу нерухомість зможуть купити за бажану суму. Ключове рішення завжди за вами. Ми лише даємо рекомендації.

Запитання. Чому за ціною нерухомості я повинен дотримуватися ваших рекомендацій?

Відповідь. На досягнення вашого результату впливає багато зовнішніх факторів. Якими ніхто з нас не може керувати. Ми можемо лише аналізувати та приймати потрібне рішення вчасно. Від цього залежить ваш результат та час його досягнення. Тому ми радимо робити так.

Запитання. Чому ви стверджуєте, що один агент кращий за кілька?

Відповідь. Коли за договором працює один агент, у вас є можливість. Перевірити всі дії, дізнатися плани та внести ваші пропозиції чи зміни. Якщо вони сприятимуть досягненню кращого результату. Будьте в курсі всіх кроків для досягнення вашого результату.

 

Запитання. Чому я не можу те саме отримати залучаючи багато агентів?

Відповідь. Укладаючи договори з максимальною кількістю агентів, ви позбавляєте всіх агентів можливості працювати у ваших інтересах. Ви очікуєте на масову роботу. У результаті ніхто за рішенням вашого завдання не працює. Тому що кожен агент очікує отримати від вас винагороду згідно з вашими домовленостями.

Запитання. Як ви рекламуватимете мій об’єкт?

Відповідь. Для реклами залучається окремий спеціаліст. Створюється окремо план, яким буде даватися реклама. Ви самі вибираєте один із варіантів або всі варіанти відразу.

Запитання. Я можу замовити рекламу в агенції. У чому різниця?

Відповідь. Крім самої реклами існують питання, які вам важливі як продавцю, а рекламне агентство цього робити не буде. Тому що це до їхніх завдань не входить.

Запитання. Які вигоди я отримаю від реклами?

Відповідь. Контроль за бюджетом. Бачите кількість залучених покупців, кому показано рекламу. Знаєте кількість залучених покупців, хто зайшов та побачив ваш об’єкт. Спілкуєтесь із активними покупцями, хто відвідав ваш об’єкт. Залишив пропозицію чи свою думку.

Запитання. Чим ви можете допомогти у презентації мого об’єкта?

Відповідь. Ми маємо статистику позитивних дій при презентації об’єктів. Ми даємо вам рекомендації виконати які у ваших інтересах.

Запитання. Чому я сам не можу зробити фото, відео свого об’єкта та написати текст?

Відповідь. Ви все це можете зробити і навіть краще за нас. Але для досягнення результату потрібно що б на фото, відео та текст. Була потрібна реакція, це клієнти, які перейдуть на об’єкт. Саме тому ми залучаємо фахівців у цих питаннях.

Запитання. Чому я сам не можу вести переговори з іншими агентами та клієнтами?

Відповідь. Ви можете відповідати на запитання, в яких ваша компетентність більша за нашу. Адже це ваш об’єкт, і ви знаєте його краще. Але є питання, у яких у вас як власника є слабкі місця. Саме для того, щоб ними не скористалася друга сторона, ми настійно рекомендуємо. Проведенням ключових переговорів маємо займатися ми. По-перше, це умова договору. Перед переговорами ми з вами все обговорюємо. По друге це наша робота і ми точно вміємо робити її краще.

Запитання. Як саме ви мені допоможете із підготовкою документів.

Відповідь. Ксерокопію документів ми показуємо нотаріусу і він дає свої рекомендації. Якщо потрібні інші спеціалісти. Ми знаємо кого залучити, тому що постійно працюємо з таких питань.

Запитання. Чи можу я сам підготувати документи?

Відповідь. Так, ви можете це робити. Це ж ваша власність. Але якщо ви самі беретеся за підготовку документів. За терміни виконання та якість виконаної роботи відповідаєте самостійно.

Є питання, чи є відповідь. Поставте ваш.

  • Увійти
  • МЕНЮ