Одеса нерухомість

Купівля продаж нерухомості Одеса

Пошук

Клуб інвесторів.

Клуб інвесторів.

Клуб інвесторів.

Щоправда, звучить? Такий клуб формується із початку будівництва будинку. У чому тут вигода? Давайте розбиратися по порядку.

Крок перший. Формування спільноти інвесторів.

Найризикованіший крок. Вдома ще нема. Будівництво не розпочато. Але вже можна вибирати квартири. Бронювати та підписувати договір бронювання. Чи треба щось платити? Звичайно, потрібно. У чому власне ризик за такої оплати. Сума бронювання є неповоротною. Звичайно, це не такі вже й великі гроші. Але якщо хочете отримати солодку плюшку. Потрібно ризикувати. Потрібно діяти. У чому плюшечка?

У ціні вона дуже хороша на 15-20% нижче ринкових аналогів. Така ціна лише на цьому етапі. Тому ризик вартий того. У чому ще плюс першого етапу? Після того як він пройдено та підписано потрібну кількість договорів. До речі, кількість договорів забезпечують завершення будівництва з гарантією в 100%. Згодом на наступних етапах ціна зростає. Не встигли чи не захотіли все купуй дорожче.

Стандарти якості.

Крок другий. Формування спільноти підписання договорів.

На цьому етапі підписуємо договори купівлі продажу. Ви вже стаєте власником квартири з адресою. Номер будинку і номер квартири. Не з об’єктом, який зобов’язуються збудувати і будівельним номером з орієнтовним поверхом та метражем. А своєї цілком конкретної та юридично вже існуючої квартири. Ціна, звичайно, вона вже починає зростати і зростає з кожним етапом будівництва. Так що наступний хто приєднується до вашої спільноти платить трохи дорожче. А як же клуб інвесторів? Вам ціна не змінюється. Ризикнули підписали, забронювали. Майте вигідні умови ціни до здачі будинку та отримання ключів.

Про нас докладно.

Крок третій. Будівництво будинку та поетапна оплата.

Ось тільки тепер усі починають платити. За очевидними етапами будівництва будинку. Знову вигода для клубу інвесторів. Кожен оплачує за тією ціною, коли приєднався до вашої спільноти. Здорово? Етапи оплати однакові, а вартість вашої квартири може дуже приємно відрізнятися. Оздоблення можете зробити самі або довірити будівельній компанії. Оздоблення компанія робить якісну. Меблі та техніку вже купуєте і встановлюєте самі. Хоча компанія може під ваші меблі зробити відмінний дизайн. Все буде красиво та гармонійно. Бачите, ще один плюс бути у клубі інвесторів.

Головне питання, де все це будуватися?

Одеса спальні райони такі, як Черемушки, Таїрове. Район фонтанів поблизу моря. Історичний центр Старого міста. Як вибрати та дізнатися чи можна купити квартиру за підпискою. Тиснете на кнопку «Квартира за підпискою». Залишаєте заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами з цього питання. Призначить зустріч в офісі допоможе вибрати добрий варіант за вашим бюджетом. Пояснить умови та забронює квартиру. Перейдіть по кнопці та залишайте заявку. Бути в клубі інвесторів це вигідно та дуже круто.

@mlsodessa

1 Цепочка комментария
1 Ответы по цепочке
0 Последователи
 
Популярнейший комментарий
Цепочка актуального комментария
2 Авторы комментариев
новее старее
Туалетная вода

Спасибо за информацию буду знать.

  • Увійти
  • МЕНЮ