Одеса нерухомість

Купівля продаж нерухомості Одеса

Пошук

Контакти

Контакти

Одеський Бізнес Клуб СПП

+38 (050)473-17-42

paseidon@elitnoe.com.ua

Контактна форма

м.Одеса,
вул.Ніжинська52 Одеський Бізнес Клуб СПП

Часи роботи

  • Пн.9:00-18:00
  • Вт.9:00-18:00
  • Ср.9:00-18:00
  • Чт.9:00-18:00
  • Пт.9:00-18:00
  • Сб.9:00-18:00
  • НдВихідний

Контакти.

Шановний користувач Ви на сторінці контакти. Тут контакти нашого офісу. Ви можете залишити вашу заявку, якщо не можете вибрати собі агента. Агент вашого району зв’яжеться із вами. Перш ніж залишати заявку, пропонуємо Вам спробувати функцію порівняти об’єкти.

Потрібно натиснути на +порівняти та вибрати до п’яти об’єктів.

Перейти до сторінки порівняння нерухомості. Тут можна побачити технічні показники кожного об’єкту. Який об’єкт скільки коштує та в якому районі знаходиться. Порівняти ціни та вибрати максимально підходящі варіанти. Сподіваємося, ми зробили ваш вибір максимально комфортним. Варто сказати про два пункти, які можуть викликати питання.

Доступна дата

це день, в який проходить презентація об’єкта покупцям. Ви можете звернутися до агента та домовитись про перегляд об’єкту цього дня.

Відкритий будинок це

час, у який проходить презентація об’єкта покупцям. Всі покупці одночасно не знаходяться на об’єкті. Відбувається все по запису і кожен покупець має до пів години часу на огляд об’єкта. Ви можете домовитися з будь-яким агентом обраного об’єкта на зручний для Вас час.

Вибір нерухомості справа не проста.

Ви, напевно, хочете зробити найкращий для себе вибір. Якщо вам не підійшов жоден із об’єктів, Ви можете обговорити своє питання з агентом. Якщо Ви налаштовані на отримання кращого результату, зможете обговорити з агентом умови його роботи.

Чому ми радимо Вам зробити саме так.

Наші агенти виконують багато роботи на замовлення своїх клієнтів на різних умовах. Графік кожного агента розписаний так щоб отримати максимально вигідний результат у визначені терміни. Часу для того, щоб заради інтересу займатися будь-якою заявкою немає. Якщо так агент почне надходити, будуть ущемлятися права клієнтів, з якими вже є певні домовленості. Навряд чи Ви хотіли б, щоб ваш агент витрачав час на порожню роботу, коли він повинен працювати на Вас.

Тому для того, щоб Ви мали можливість отримати максимальний результат. Ми радимо обговорити з агентом умови роботи у Ваших інтересах. Можливо, Ви знайдете агента в іншому місці це не важливо. Важливо щоб умови вашого договору і отриманий результат влаштував Вас як клієнта.

Раді бачити Вас серед наших клієнтів.

  • Увійти
  • МЕНЮ