Одеса нерухомість

Купівля продаж нерухомості Одеса

Пошук

Наші агенти

Наші агенти

Агенти у твоєму регіоні.

Купівля нерухомості є найбільшими інвестиціями, які коли-небудь роблять більшість людей. Усі агенти з продажу нерухомості є різними. Дізнайтесь, як досвідчені агенти допоможуть Вам здійснити мрію про ваш будинок.

 

Ми вам пропонуємо. Вибрати агента.

Так. Ось так просто взяти та вибрати. Немає сенсу писати про переваги роботи з агентом за договором. Така інформація схожа зазвичай на умовляння. Ми вас не вмовляємо і в жодному разі не хочемо це робити. Ми пропонуємо вам зробити усвідомлений вибір самому. Кожен агент на нашому сайті має персональну сторінку. На ній ви зможете знайти не тільки інформацію про агента. Написану ним самим, включаючи його пропозицію для вас як клієнта. Можна прочитати відгуки інших клієнтів та колег. Побачити пропозиції нерухомості, які агент продає та вже продав.

Що важливо. Скласти собі перше враження і прийняти рішення. Варто звертатися до цього агента або шукати іншого. Продовжувати пошук на інших сайтах або скористатися нашим сайтом. Всю важливу та потрібну вам інформацію кожен агент надасть вам персонально. Кожен агент проходить серйозний фільтр, щоб бути на нашому сайті. Тому кожного вас запрошую скористатися нашою пропозицією.

Дорогий покупець.

Впевнений, ви зайшли у справі для вас дуже важливого. Напевно, ви вирішили придбати нерухомість. Хоча можливо поки що вибираєте. Таке буває, коли потрібно робити свою першу покупку. Хвилюватися не варто. Агент, якого ви вирішите обрати на нашому сайті. Допоможе вам у цьому питанні. Зробить вам вигідну пропозицію.

Дорогий Продавець.

Наші агенти можуть допомогти Вам підготуватись до важливого рішення у Вашому житті. Крок, на який Ви зважилися дуже відповідальний. Важливі всі деталі, які потрібно вирішити правильно. Сподіваємось зміна, яку Ви вирішили зробити, принесе Вам задоволення та комфорт. Ваші нові сусіди будуть щасливі від того, що тепер поряд з ними житимете і Ви.

Дорогий колега агент з продажу нерухомості.

Хочете стати по-справжньому сильним брендом? Про вас будуть говорити та писати? Клієнти будуть легко та впевнено підписувати з вами контракт? Ви точно цього хочете? Тоді це вам. Відмінний інструмент Open House дозволить зміцнити відносини між ріелтором та клієнтом. Дозволить створити нові зв’язки. Як ви працюєте, це абсолютно не важливо. Самостійно чи в агентстві. У якому місті чи країні різниці немає. Важливо, що ви особистість. І ви маєте величезне бажання заявити про себе. Бажаєте, щоб про вас дізналися знайомі, колеги і звичайно клієнти.

Andrei Postovoiy

Andrei Postovoiy

Inna Dewailly

Inna Dewailly

  • Увійти
  • МЕНЮ