Одеса нерухомість

Купівля продаж нерухомості Одеса

Пошук

Політика конфіденційності даних.

Політика конфіденційності даних.

Хто ми

Наша адреса сайту: https://www.elitnoe.com.ua

Які персональні дані ми збираємо і з якою метою

Коментарі

Якщо відвідувач залишає коментар на сайті, ми збираємо дані, зазначені у формі коментаря. А також IP адресу відвідувача та дані user-agent браузера з метою визначення спаму. Анонімізований рядок створюваний з вашої адреси email («хеш») може надаватися сервісу. Gravatar, щоб визначити, чи використовуєте ви його. Політика конфіденційності Gravatar доступна тут: https://automattic.com/privacy/ .

Після схвалення коментаря ваше зображення профілю буде видимим у контексті вашого коментаря.

Медіафайли

Якщо ви зареєстрований користувач і завантажуєте фотографії на сайт. Вам можливо слід уникати завантаження зображень з метаданими EXIF. Так як вони можуть містити дані вашого розташування GPS. Відвідувачі можуть отримати цю інформацію завантаживши зображення з сайту.

Форми контактів Кукі

Якщо ви залишаєте коментар на нашому сайті. Ви можете включити збереження вашого імені, адреси email та веб-сайту в кукі. Це робиться для вашої зручності, щоб не заповнювати дані знову при повторному коментуванні. Ці куки зберігаються протягом одного року. Якщо у вас є обліковий запис на сайті і ви увійдете в нього. Ми встановимо тимчасовий кукі для визначення підтримки кукі вашим браузером. Кукі не містить жодної особистої інформації і видаляється при закритті вашого браузера.

При вході в обліковий запис ми також встановлюємо кілька кукі з даними входу та налаштуваннями екрана. Куки входу зберігаються протягом двох днів, куки з налаштуваннями екрана – рік. Якщо ви оберете можливість «Запам’ятати мене», дані про вхід будуть зберігатися протягом двох тижнів. При виході з облікового запису куки входу будуть видалені. При редагуванні або публікації статті. В браузері буде збережено додатковий куки, він не містить персональних даних. І містить тільки ID запису відредагованої вами, що закінчується через 1 день.

Вбудований вміст інших веб-сайтів

Статті на цьому сайті можуть включати вбудований вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін). Подібний вміст поводиться так само, як якщо відвідувач зайшов на інший сайт. Ці сайти можуть збирати ваші дані, використовувати cookie, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною. Та стежити за вашою взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстеження звімодії. Якщо у вас є обліковий запис і ви авторизувалися на тому сайті.

Веб-аналітика З ким ми ділимося вашими даними Як довго ми зберігаємо ваші дані

Якщо ви залишаєте коментар, то сам коментар та його метадані зберігаються невизначено довго. Це робиться для того, щоб визначати та схвалювати наступні коментарі автоматично, замість поміщення їх у чергу на схвалення. Для користувачів із реєстрацією на нашому сайті ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку вони вказують у своєму профілі. Всі користувачі можуть бачити, редагувати або видалити інформацію. З профілю в будь-який час (крім імені користувача). Адміністрація веб-сайту також може бачити та змінювати цю інформацію.

Які у вас права на ваші дані

За наявності облікового запису на сайті або якщо ви залишали коментарі. Ви можете запросити файл експорту персональних даних. Які ми зберегли про вас, включаючи надані вами дані. Ви також можете запросити видалення цих даних. Це не включає дані, які ми зобов’язані зберігати в адміністративних цілях, за законом чи безпекою.

Куди ми надсилаємо ваші дані

Коментарі користувачів можуть перевірятись автоматичним сервісом визначення спаму.

Контактна інформація

Додаткова інформація

Як ми захищаємо ваші дані

Доступ до особистої інформації мають лише користувачі. Ніхто. Навіть адміністрація сайту не може увійти до вашого облікового запису. Під вашим логіном та паролем. Тому зберігайте свій логін та пароль у надійному місці.

Які приймаються процедури проти злому даних

Зареєструватися на сайті може лише жива людина. Реєстрація роботів виключена. Якщо новий користувач не відповідає на запитання під час реєстрації. На веб-сайті він не реєструється.

Від яких третіх сторін ми отримуємо дані

В цьому немає необхідності. Такої інформації ми не збираємо.

Які автоматичні рішення приймаються на основі даних користувачів

Розміщення інформації про об’єкти, статті, особисті дані.

Вимоги до розкриття галузевих нормативних вимог

Усі вимоги, що відповідають законодавству України.

#OpenHouseОдесса

  • Увійти
  • МЕНЮ