Одеса нерухомість

Купівля продаж нерухомості Одеса

Пошук

Пропозиція покупцю

Пропозиція покупцю

Дорогий покупець.

Впевнений, ви зайшли у справі для вас дуже важливого. Напевно, ви вирішили придбати нерухомість. Хоча можливо поки що вибираєте. Таке буває, коли потрібно робити свою першу покупку. Хвилюватися не варто. Агент, якого ви вирішите обрати на нашому сайті. Допоможе вам у цьому питанні. Зробить вам вигідну пропозицію.

Купівля будинку.

Як правило, найбільша і головна інвестиція. Багато переживань і хвилювань у цей час все відчувають стрес. Це абсолютно нормально тому, що у вас у житті таке відбувається рідко. Для нас це звичайна робота, яку ми робимо професійно та постійно.

Почніть пошук.

Можливо ви знайдете відповідний варіант на нашому сайті. Можна вибрати у нашому електронному каталозі. Це тут. Більш широкий вибір за ціною та районами Одеси. Агент завжди зможе відповісти на ваші запитання. Записати заявку. Зробити вам пропозицію.

Отримайте пропозицію.

Чи готові ви реалізувати свою мрію? Пора вже робити вибір. Я говорю про вибір агента. Подумайте самі. Інформацію ви вже переглянули. Варіанти зразкові найімовірніше ви вже знайшли. У тому, що ваша мрія є на ринку, переконалися. З агентом поговорили та навіть залишили заявку. Час приймати рішення. Самостійно діятимете чи з агентом?

Ваш агент.

Сподіваюся, ви вже вирішили з яким агентом вам буде працювати найкраще. Він підготує усю потрібну інформацію. Усі аналоги вашої мрії у потрібному районі. За різними розмірами, розташуванням, ціною. Вам залишиться лише вибирати одну свою пропозицію.

Знайдіть свій будинок.

Дотримуючись рекомендацій агента та зібраної інформації. Процес вибору буде набагато легшим, ніж це ви зробите самі. Все найголовніше криється в дрібницях. Тому інформація, яка для інших може бути не важлива. Вам може виявитися саме тій, що треба. Саме це ви й шукали. Самостійно всі ці дрібниці ви не дізнаєтесь, а агент таку інформацію збирає. Тому що знає, наскільки вона може бути потрібна.

Залишайтесь оптимістом.

І так ви зробили пропозицію завдяки вашому агенту. Гарне ринкове та його прийняли. Ви на емоційному підйомі. Ви сорочка хлопець. У цей момент важливо нічого не проґавити. Як ви це зробите у такому стані? Агент допоможе оформити аванс, якого буде достатньо для гарантій вашої покупки. Продавець також буде впевнений у серйозності ваших намірів. Тут слід витримати грань. Надто добре теж погано. Агент для вас просто як повітря у такій ситуації. Він точно знає, як і що робити.

Угода.

Ось вона довгоочікувана мить. Ви вже у нотаріуса і зараз станете власником своєї мрії. Хвилюєтеся? Так добре всі хвилюються в такий момент. Навіть ваш агент теж за вас хвилюється. Нині немає дрібниць. Задавайте питання вашому агенту, але дотримуйтесь субординації. Нотаріус не любить сторонніх розмов. Тому агент вам все розкаже перед походом до нотаріуса. Пояснить усю процедуру, процес який відбуватиметься. Адже саме ви станете одним із головних його учасників. Благополучний фінал – ви щасливий власник своєї мрії. Сподобалося працювати з агентом? Якщо так залиште на його сторінці ваш відгук він допоможе іншим клієнтам. Таким же щасливим власникам, як ви.

                   

  • Увійти
  • МЕНЮ