Одеса нерухомість

Купівля продаж нерухомості Одеса

Пошук

28 днів продано!

28 днів продано!

28 днів продано!

Майже не реально? На межі фантастики?

Бажаєте дізнатися, як ми це робимо? Все дуже просто, коли в руках професіонала є інструмент, досвід та можливості. Тепер по порядку.

Під номером один: хто такий фахівець?

Думок багато, і всі вони явно різні. Сперечатися не будемо, зупинимося на такій версії: професіонал — той, хто робить свою роботу кращє і якісніше за інших.

Другий момент — інструмент.

І тут вже є про що сказати. Яку інформацію він надає ріелтору, якого Ви звернулися? «Все пропало», «нічого не продається», «дуже слабо», «ринок котитися вниз», «ледь-ледь живий»…. Власне кажучи, а Ви запитували у ріелтора, звідки такі відомості? Яким інструментом він користується, що робить такий висновок?

А якщо картина зовсім інша, з точністю до   навпаки.

Ринок почувається нормально, катаклізмів поки що немає. Є закономірне питання: чому тоді Ваша нерухомість не продається? Подібних аналогів продано вже велику кількість, а Ви все ще на тому ж місці і чекаєте з моря, погода, коли вона вже давно нормальна. Потрібно рухатися вперед, але Ви не знаєте в який бік. У такому разі й потрібний професійний інструмент, який відповість на всі важливі питання.

Скільки схожих на ваш об’єкт, продається поряд з вами об’єктів на вашій вулиці, у вашому районі? Скільки з них уже продано та за яку ціну? Які пропозиції від потенційних покупців надходять, що люди шукають насамперед? Тільки знаючи таку інформацію можна говорити про правильну ціну на ваш товар, наскільки ваш товар кращий за якістю конкурентів чи навпаки. Вийти з правильною ціною, зібрати максимальну кількість пропозицій та вибрати з них найкраще.

Третій момент – досвід.

Це вміння правильно користуватись інформацією для досягнення максимального результату. Залучити всіх колег, які працюють у цьому районі зі схожою нерухомістю. Створити попит. Показати покупцям усі переваги вашого товару. Дати покупцеві можливість вибору, де ваш товар буде явно вигіднішим за конкурентів. Отримати найкращу пропозицію від покупця, який придбає на ринку найякісніший товар. Тобто, ваш товар.

Останній момент — можливості.

Спільнота професійних агентів, що працюють за єдиними стандартами якості, дає максимальну можливість. Продаж товару ставати не рутиною, яка тягнеться місяцями чи роками, а приємним та комфортним способом вирішити свої життєві потреби.

У решту 14 днів ви оформляєте угоду за встановленим порядком і отримуєте прибуток. Ось таким чином ми і працюємо: створюємо попит, керуємо попитом та отримуємо вигідну пропозицію за 28 днів завдяки нашим партнерам. Вибір за вами!

Якщо так 28 днів продано!

У форматі консультації Ви, як клієнт, отримуєте цікаву інформацію про ринок нерухомості. Інвестиції, які приносять сьогодні максимальну вигоду. Яка нерухомість продається дуже вигідно. Перспективи розвитку ринку у зв’язку з тими обсягами, які сьогодні будуються у вашому районі.

#OpenHouseОдесса

  • Увійти
  • МЕНЮ