Одеса нерухомість

Купівля продаж нерухомості Одеса

Пошук

Andrei Postovoiy Агент

Andrei Postovoiy
Україна, Одеса, Приморський

Andrei Postovoiy

Я вірю. Мрія варта того, щоб її здійснити.

Коли ви робите головний крок у вашому житті.
Крок до здійснення своєї мрії.
Цього дня ми покращуємо життя таких людей, як ви.
Щодня ми здійснюємо ще одну мрію.
Ми постійно робимо ваш шлях легшим і надійнішим.
Вибір перед першим кроком.

Я вірю, що моя робота потрібна всім, хто здійснює свою мрію.

Andrei Postovoiy

Агент по продаже недвижимости.

Всім привіт! Агент продажу нерухомості це я, Andrei Postovoiy. Кілька слів про себе. Як я одержав таку потрібну професію в наш час ще й в Україні? Дуже просто. Після кількох років роботи в агентстві, набравшись досвіду та відточивши потрібні навички. Мені круто пощастило! З’явилася можливість, і я усвідомлюю, що вона була унікальною, чому позаздрити. Професійна державна освіта. Цією можливістю я скористався. Пройшов навчання здав іспит отримав професію. Багато хто зараз каже, що це дарма, нічого не варте. Але прочитайте відгуки моїх клієнтів. Так, ось тут одразу справа. Це пишуть люди, які користувалися моєю послугою. Багато хто з них вже мої постійні клієнти. Упевнений без освіти одержати такий результат дуже важко.

До речі, ви також можете стати моїм клієнтом!

Щоб переконатися в компетентності людини. Послугою якого хочемо скористатися. Нам цілком достатньо підтвердження його кваліфікації державою. Саме тому у нотаріусів у кабінетах висить лише один документ. Який підтверджує кваліфікацію його як юриста. Хоча у всіх напевно повно різних грамот з тренінгів та семінарів. Але кожен пишається і дорожить лише компетентністю та репутацією. Моя професія не є винятком. Звичайно, я не юрист і тим більше не нотаріус. Але й мені є чим пишатися та дорожити. Тому ви можете бачити документ, який підтверджує мою компетентність державою. І це чудово!

Продовжуємо розмову, чим я можу вам бути корисним.

Давайте розберемося в цьому питанні. Спробую розповісти про ту роботу, яку я Andrei Postovoiy. Зазвичай роблю своїм клієнтам. Звичайно після того, як вони ними стають. Є частина роботи, яка надається як консультації. За таку роботу грошей я не беру. Це мій подарунок вам, як майбутнім клієнтам. Навіть якщо ви не станете не біда, у вас буде зерно корисної інформації. Який результат ви його виростите залежить тільки від вас. І так давайте приступимо, все по порядку.

 1. Керую продажем вашого будинку.

У вас з’являється агент, який відповідає за всі дії та результат. Власне це я, Andrei Postovoiy. Підписуючи договір, я гарантую вам як клієнту якість моєї роботи та професійний підхід. Власне, чому я можу так сказати. Тому що я працюю не один. У мене є команда професіоналів, з якою я працюю. Кожен у своєму питанні. Тому я можу гарантувати потрібний вам результат. Вам точно буде з чого вибирати, щоб прийняти найкраще рішення.

 1. Аналізую схожі пропозиції на ринку.

Як не дивно, це ваші конкуренти. Які також продають і деякі вже продали. Зібрати всю інформацію не можна. Але можна зібрати максимум інформації. Ми з вами цю інформацію обговорюємо. Саме вона допоможе нам розпочати продаж із правильної ціни.

 1. Визначаю правильну цільову аудиторію.

Збираю максимум покупців. Які збираються купити та шукають собі будинок як ваш. І звісно ті, хто вже купив. Цієї інформації немає в інтернеті. Але вона має моїх колег партнерів. Вам я складу портрет покупця вашого будинку. Ви дізнаєтеся, які люди купують собі такі будинки. У яких районах та містах вони живуть. Ви будете готові спілкуватися з цими людьми. Коли справа дійде до пропозицій. Адже це здорово, знати таку інформацію.

 1. Визначаю правильну ринкову ціну вашого дому.

Є кілька цін на ваш будинок. Перша ціна — це та яку хочете ви. Друга її хоче покупець. Третя цифра, з якою потрібно виходити ринку пропозицій. Четверта та найпривабливіша та за яку буде продано будинок. Всі вони різні, і кожна важлива по-своєму. Ми з вами обговоримо, яка ціна для вас найважливіша. Саме цей результат ми й отримуватимемо.

 1. Складаю графік продажу ціну та терміни.

Впевнений вам не секрет. Якщо плану дій немає, виконати завдання складно. Але не хвилюйтеся, ми завжди працюємо за планом. Усі дії складаються докладно. Обговорюються та коригуються з вами. Вносимо зміни та доповнення. Ви завжди знаєте всі кроки протягом дії договору.

 1. Визначаю порядок процедури купівлі-продажу.

Законодавство та порядок проведення угод постійно змінюється. Впевнений вам це не секрет. Потрібно все підготувати заздалегідь. Упорядкувати документи. Я консультуюсь у нотаріуса з вашого питання. Підраховуємо всі можливі витрати. Включаємо їх у вартість об’єкта. В особливих випадках, коли є потреба. Залучаємо спеціалістів іншого профілю.

 1. Складаю порядок підготовки об’єкта до продажу.

Упевнений ви знаєте чим красивіша презентація, тим кращий результат продажу. Важливо все. Час проведення. Якого дня тижня проводити. Стан будинку у цей момент. Використовуючи досвід та рекомендації фахівців у галузі організації успішних презентацій. Презентація вашого будинку буде максимально яскрава та красива.

 1. Роблю презентацію для професійної реклами.

— Знімаю відео об’єкту та околиць – це захоплююча історія про ваш будинок.
— Знімаю фото об’єкта та околиць – це яскраві фотографії, що підкреслюють цінність для покупця.
— Складаю ключовий опис про найважливіше для покупця.
— Виділяю всі позитивні моменти, які покупець отримує бонусом разом з об’єктом. У вигляді сервісу, який надає керуюча компанія.
— Виділяю переваги — це чим ваш будинок кращий за конкурентів і звичайно сусідів.
– Пишу емоційну легенду. Гарна історія, про ваш будинок яка і продасть її. Наведе максимальну кількість покупців.
— Розташую враження від об’єкта значних людей. Відмінно, коли у вашому районі чи будинку живуть значні авторитетні люди. Вони можуть дати рекомендації в коротких відео. Якщо ваш будинок має таку перевагу. Ми обов’язково візьмемо для вас такі рекомендації.

 1. Створюю сторінку на сайті.

На професійному ресурсі де представлена нерухомість рівна вашій. Створюю сторінку по всіх перерахованих вище параметрах. Це найкраще місце, куди люблять приходити і робити свій вибір покупці.

 1. Формую контекстну рекламну компанію.

Для залучення максимальної кількості покупців. Додатково робиться рекламна сторінка під ваш об’єкт. Ваш будинок просувається в платній рекламі пошукової мережі Google та соціальних мережах.

 1. Управляю рекламою.

Зробити рекламну сторінку. Сформувати саму рекламну організацію просування мало. Для досягнення потрібного результату рекламою важливо керувати. Міняти тексти в оголошеннях. Людей, яким є об’єкт. Контролювати витрати грошей. Всю цю роботу для вас робить спеціально навчена людина.

 1. Формую роботу з покупцями та їх агентами.

Не секрет, що кожна сторона угоди працює на результат. Я теж дуже добре знаю про це. Знаю, що будуть питання, які спричинять вашу негативну реакцію. Для цього я складаю список відповідей на такі запитання. З цією інформацією ви будете готові відповісти, як вам потрібно. І отримайте найкращу для вас пропозицію. Список питань обговорюється тому що це завжди індивідуально.

 1. Проводжу презентацію об’єкту та околиць.

Щоб отримати максимальний результат. Презентація відбувається за сформованим планом. Враховуємо усі ваші запити. Визначаємо час. День тижня. І навіть якщо трапиться нестандартна ситуація. Ми зможемо зробити все з максимальною для вас вигодою. Тут важливо все до дрібниць. І навіть якщо покупець буде з іншого міста. Я чи мій помічник доставимо його у потрібний час.

 1. Контролюю підготовку документів.

Ось ми і підійшли з вами до закриття угоди. Це означає, що ви вже ухвалили вигідне для вас рішення. Важливо, щоб усе пройшло швидко. Комфортно та без затримок. На цей час всі документи вже готові. Тому ваша найкраща угода відбудеться вчасно.

Можливо, на перший погляд, вся робота виглядає легко і просто. Так і буде. Якщо правильно ухвалити рішення. Підписати договір. І в результаті отримати те, що вам потрібно.

Ваш агент Andrei Postovoiy.

 

Об'єкти агента

Актуальні пропозиції

725000$=18.125.000грн
7500000$ = 211000000 грн
8 Цепочка комментария
7 Ответы по цепочке
0 Последователи
 
Популярнейший комментарий
Цепочка актуального комментария
8 Авторы комментариев
новее старее
Георгий

С помощью Андрея приобрел несколько объектов. Удалось быстро подобрать и приобрести то, что было мне нужно.
Рекомендую.

Янина

Полезно и приятно работать с профессионалом! Надеюсь и дальше будем плодотворно сотрудничать

Ирина

Благодарим Андрея Постового за профессионализм, качественную работу, уважительное отношение и, самое главное, достигнутый результат. Оперативность и эффективность — ключевые слова, характеризующие работу нашего агента. Рекомендуем всем, кто стремится получить качественную и профессионально оказанную услугу. Претензий нет, только слова благодарности. Спасибо Вам, Андрей.

Анна

Еще раз спасибо за качественное оказание услуг.
Рекомендую.

Александра

Спасибо огромное за эффективную помощ в покупке квартиры, а также за то, что помогли найти рабочих для ремонта. Осталась очень довольна)Всем рекомендую!

 • Увійти
 • МЕНЮ