Одеса нерухомість

Купівля продаж нерухомості Одеса

Пошук

MLS System

MLS System

Що головне система чи спільнота?

Питання, яке викликає зараз величезна кількість суперечок та розбіжностей. Є затяті прибічники як однієї сторони, так і іншої. Але я не про те. Ця сторінка буде присвячена інструменту. Так саме тій штуці, яка робить ваше життя простіше за багатьма пунктами. Дає можливість більш якісно та швидко обмінюватися інформацією. Надавати клієнтам сервіс на високому рівні 24\7 навіть, коли особисто ви відпочиваєте. Головне у всьому цьому, що це не просто модна штучка. Це вже потреба для вашого бізнесу. Вона з кожним днем ​​стає все актуальнішою для кожного, хто надає послуги своїм клієнтам у будь-якій сфері. Але зараз про нерухомість і все, що з цим пов’язано.

Залучення клієнтів.

Насущне питання навіть актуальне. Запускаємо рекламу витрачаємо велику кількість ресурсів для чого? Правильно для залучення клієнтів. Наступний крок беремо ручку та блокнотик у кращому випадку телефон і пишемо туди все ручками. Зручно? Ні. Займає багато часу і вкрай незручно, дзвінок завжди в незручний момент для запису. Тому пам’ять наше все і тут включається забув, пропустив, відволікали та інше.

А якщо дзвінків багато тоді наймаємо людину саме для цієї функції. Можливо зручно, але знову купа питань із безпекою вашої інформації за яку заплатили свої гроші. Тепер підключаємо бота MLS System та отримуємо всіх клієнтів правильно та акуратно записаних у потрібне місце. Економимо не тільки час, а й наші нерви бот MLS System нікому нічого не розповість і все надійно збереже.

Пропозиції клієнтам.

Не важливо, з ким ви працюєте покупець або продавець. Вам кожному клієнту потрібно зробити пропозицію у його зоні інтересів. У вас має бути під рукою велика кількість інформації. На щастя, зараз телефони дозволяють таке, але це вже не телефон, а сховище інформації. Втрата чи відключення просто катастрофа, не кажучи, вже потрапив у чужі руки. Підключаємо робота MLS System і всю необхідну інформацію всі клієнти отримують своєчасно. У зручний для них час. Ви отримуєте повідомлення про призначення зустрічі в офісі або перегляд об’єкта.

Організація показів.

Ще один відповідальний момент нашої роботи. Потрібно зібрати людей бажано в порядку черги, щоб не товпилися. Можливо створити легкий ажіотаж передчуття гарного товару. Все це робимо вручну, тут уже всі справи відкладаємо і пишемо всіх за часом. Відповідаємо на всі дзвінки навіть не відповідають. Тому що ми не можемо відразу говорити більше, ніж з однією людиною. А бот MLS System може одразу спілкуватися з будь-яким числом клієнтів. Записувати кожного на вибраний час. Якщо всі місця вже зайняті, запропонує записатися на наступний день показу. Створить той легкий ажіотаж, коли вже є потрібна кількість клієнтів. З’явитися бажання, а що там таке бачити товар хороший і користується попитом.

Бот MLS System.

Ми підійшли до розв’язки, що такого глобального робить бот MLS System. Заради чого його слід використовувати у своєму бізнесі. Перше приваблює клієнтів. Розповідає про вас бере всю потрібну інформацію, заявку. Фіксує її у потрібне місце без помилок у всіх клієнтів. Друге пропонує варіанти. Кожен клієнт, залишивши заявку, отримує всю інформацію у зручному форматі. На телефон чи пошту, як йому зручно.

Третє організовує зустрічі та покази. Записує всіх клієнтів на вибраний час. Відповідно до вашого графіка роботи та показу об’єктів. Є ще штучний інтелект, який дозволяє грамотно спілкуватися з клієнтами. Організація служби підтримки за допомогою мобільних програм, які легко і просто працюють на ваших телефонах.

Як підключити MLS System?

Тиснемо на кнопку консультація безкоштовно.

  • Увійти
  • МЕНЮ