Одеса нерухомість

Купівля продаж нерухомості Одеса

Пошук

OpenHouse

OpenHouse

OpenHouse

Відкритий будинок.

Хочете стати по-справжньому сильним брендом? Про вас будуть говорити та писати? Клієнти будуть легко та впевнено підписувати з вами контракт? Ви точно цього хочете? Тоді це вам. Відмінний інструмент OpenHouse дозволить зміцнити відносини між ріелтором та клієнтом. Дозволить створити нові зв’язки. Як ви працюєте, це абсолютно не важливо. Самостійно чи в агентстві. У якому місті чи країні різниці немає. Важливо, що ви особистість. І ви маєте величезне бажання заявити про себе. Бажаєте, щоб про вас дізналися знайомі, колеги і звичайно клієнти.

Ви хочете такої популярності?

Тоді наперед сміливо читаємо далі. Тут ви розмістите найяскравішу та найсоковитішу інформацію ваші пропозиції. Розкажіть про себе всьому світу, який ви унікальний і цінний професіонал своєї справи. Ваші друзі, колеги та клієнти зможуть це підтвердити. Залишити про вас відгук на вашій персональній сторінці. Ви всім покажіть, наскільки ви відкриті для своїх клієнтів. Наскільки ви відкриті для партнерів. OpenHouse дозволить клієнтам дізнатися про вас більше корисної та важливої ​​інформації. Побачити вашу ефективність за кількістю проданих об’єктів. Ваш професіоналізм за відгуками інших клієнтів.

Відразу хочу звернути вашу увагу, що OpenHouse

це відкритий будинок.

Відкритий будинок не означає прохідний, треба дотримуватися правил етикету. Постукати, пройти просту форму реєстрації. Це легко. Ви бачите у правому верхньому кутку три точки? Ура! Натискаєте на них та реєструйтесь. Запам’ятайте свій пароль, тому що він ніде не зберігається. Якщо забудете, потрібно буде придумати ще.

Обов’язково відповідаєте на лист адміністратора, який вам прийде через короткий час. У листі чесно пишіть себе, як і де ви працюєте. Якщо ви живете і працюєте в іншому місті ваше місто і країна буде додана в пошук. У шапці сайту є розділ нерухомості. Впевнено наводьте мишкою на це чудове слово. Ведете до розділу нерухомість у містах. Бачите список усіх років, які є в пошуку. Вашого міста немає у списку? Тому обов’язково відповідайте на лист адміністратора. Покажіть ваші гарні манери, щоб про вас відразу складалося гарне думка.

Які вимоги висуває OpenHouse для користувачів?

Лише одне, писати правду. Про те, як писати, рекомендації дає вже система пошукової мережі Google. Рекомендації потрібно виконувати це у ваших інтересах. Якщо ваш матеріал буде цікавим, соковитим, написаний широкою та красивою літературною мовою. Зрозумілим навіть підлітку. Система Google гарантує вам максимальне просування вашого матеріалу. Не лякайтеся, якщо у вас поки що немає таких навичок. Великий колектив професіоналів у галузі написання текстів вже працює, щоб допомогти. Корисні статті. Матеріали з прикладами та статистикою, яку ці фахівці зібрали. Доступна всім професійним користувачам інструменту OpenHouse.

Які вимоги до фото та відео?

Фото на сайті OpenHouse потрібно виставляти лише зроблені вами, вашим фотографом або клієнтом. Якщо якість фото хороша. Виставляти крадіжку контент у вигляді чужих фотографій. Заборонено. Пошукова мережа Google за цим дуже уважно стежить. Можете не сумніватися якщо ви розміщуєте фотографії які мають авторські права. У вас має бути на це дозвіл власника.

Усі фотографії без винятку мають бути оброблені у спеціальному форматі. Якщо ви в цьому не знаєте, ми вам допоможемо. Для вашої зручності ми вас підключаємо до Google диск. Ви на нього викладаєте ваші фотографії і протягом півгодини забираєте ваші фото. Оброблені та вже готові для розміщення. Відео розміщуєте на своєму каналі ютуб, нам даєте тільки посилання і до якої публікації потрібно додати.

Порядок реєстрації та розміщення інформації?

Інформація на сайті OpenHouse розміщується у такому порядку.

Спочатку ви реєструєтеся і надсилаєте лист адміністратору про себе пару слів, хто Ви і чим займаєтеся? На цю пошту — paseidon@elitnoe.com.ua  Це обов’язкова умова!

Наступний крок ви розміщуєте інформацію про себе та робите привабливою свою особисту сторінку. Як все це зробити адміністратор сайту вам розкаже та допоможе. У процесі створення персональної сторінки. Ви вже отримаєте навичку як писати яскравий та соковитий текст. Дізнаєтеся багато корисної інформації про написання текстів. Навчіться працювати з фото у публікаціях.

 

Третій крок розміщуєте інформацію про об’єкти. Після перших двох кроків таку роботу ви вже робитимете легко та швидко. Навіть якщо виникнуть питання, ми завжди на зв’язку. Підтримка здійснюється постійно.

Які об’єкти можна розміщувати?

Розміщувати на сайті OpenHouse можна об’єкти із власниками яких є договір на продаж. Два варіанти позначення об’єктів. Контракт якщо ви уклали договір та поставили під ним свій підпис. Договір, якщо ви уклали договір в усній формі. Дуже важливо пам’ятати про обов’язкову умову. Ріелтор, який розмістив об’єкт, гарантує своєму партнеру по угоді оплату його роботи. Все, що стосується розміру та виду оплати, партнери по угоді вирішують між собою самостійно.

Скільки коштує користуватися інструментом OpenHouse?

Дуже приємна у всіх сенсах пропозиція. Перші 10 ріелторів, з якими буде підписано договір. Для них ціна буде постійна протягом усього періоду, поки вони будуть користуватися інструментом. І це лише 200 гривень на місяць. Тільки перші десять десять. Як дізнатися, що ви в десятці? Так дуже просто за датою реєстрації. Наразі інструментом вже користуються 3 троє ріелторів. Додайте до них ще 10 місць. Дату реєстрації фіксує система Google влізти в перед або поміняти дату не можна.

І на закінчення трохи історії про OpenHouse. Відкритий будинок.

Виявляється це не просто назва така модна і сучасна це традиція, причому з багато віковою історією. Історія цілого народу. Прочитайте, що із цього приводу сказав прем’єр-міністр Малайзії.

 

Так, у 2014 році відкритий будинок було влаштовано у новому адміністративному центрі Малайзії, місті Путраджаю самим прем’єр-міністром. На свято приїхало понад 50,000 осіб, серед них були представники всіх релігій, різних національностей та вихідці зі всіх верств суспільства. Расове різноманіття Малайзії часто називають небезпечним явищем, яке в майбутньому може призвести до справжньої конфронтації, але це масштабне свято показало, що дух культурної єдності та взаєморозуміння продовжують жити і зберігати гармонію в країні.» для нашого народу. Давайте її продовжуватимемо!» Мохд Наджиб бін Тун Хаджі Абдул Разак.

Кожен з вас має шанс розпочати історію розвитку свого особистого бренду. Використовуючи інструмент та розвиваючись разом із такими ж як ви успішними брендами. Ви станете по-справжньому сильним брендом. Корисним та потрібним суспільству, партнерам. І насамперед вашим клієнтам.

  • Увійти
  • МЕНЮ