Одеса нерухомість

Купівля продаж нерухомості Одеса

Пошук

Digital business

Digital business

Яку цінність ви приймаєте для себе та своїх клієнтів?

Digital business

Зараз набирає популярності і більших обертів боти зі штучним інтелектом. Відбувається це звичайно в першу чергу в англомовній компанії. Зрозуміло англійська-це мова міжнародного спілкування. Усі, хто їм не володіють, випадають з цього ешелону, який мчить у майбутнє на космічній швидкості. Але хочу сказати не про те, хто і як спілкується, а яку цінність взагалі дає така технологія. Вона звичайно розвиватиметься і вдосконалюватиметься з кожним днем. Стаючи більш зручною для споживача та обслуговування. Найголовніше, яку цінність ви приймаєте для своїх клієнтів насамперед.

Якщо вам зручніше спілкуватися за допомогою ручки і блокнота.

Digital business

Вам немає потреби відповідати клієнту на його запитання миттєво. Ви самі відповідаєте кожному клієнту персонально. Всю інформацію ви вручну заносите в таблицю або блокнот самостійно. І таке вам верх автоматизації, все добре, вам ніякі нововведення не потрібні. Принаймні поки що вас все влаштовує і все працює як треба в такій схемі. У такому разі для вас такі нововведення, як діджіталізація, боти, штучний інтелект, просто не мають цінності. Але це поки що.

Тепер про тих, кому треба інакше.

Digital business

Кому просто необхідно все нововведення, тому що? Потрібно відповідати кожному клієнту будь-якої доби. Варіант телефон не відповідає, менеджер зайнятий, зачекайте трохи не для вашої компанії. Завжди вільний, завжди відповідає на всі питання, завжди бадьорий, ввічливий і ввічливий з будь-яким клієнтом. Будь-якої доби, будь-якого дня, відповість на будь-яке запитання. Відповість мовою спілкування клієнта, а не міжнародною прийнятою. Візьме контакти та зафіксує куди треба і не пропустить, не забуде, не помилиться. Запланує та призначить зустрічі, консультації, покази та інше, все, що робить ваша фірма для клієнтів. Розішле під час нагадування, повідомлення всім учасникам таких зустрічей.

Тобто, клієнтам та вашим відповідальним співробітникам за такі зустрічі, переговори та інше. Дасть вашим співробітникам багато годин додаткового часу, щоб? Завжди бути готовим до таких зустрічей, переговорів та інше. Вивчати нові пропозиції вашої фірми та ринку де ви працюєте. Бути завжди більше і краще підкованими в інформаційному плані, порівняно з вашими конкурентами. Надавати вашим клієнтам максимальну цінність товару, який продає ваша фірма.

Digital business

 

Для таких фірм та бізнесів, кому потрібні, важливі, зрозумілі такі цінності для своїх клієнтів та себе особисто. Буде зрозуміло, потрібне і цінне те, що зараз відбувається на ринку нових технологій. Можна припустити, та добре потім наздожену, нехай поки що розвивається. Наздогнати не вийде, доведеться користуватися «об’їдками». Бо буде потім не по кишені. Нові технології не стоять як ширвжиток, тому що їх завжди мало. Впроваджувати нові технології потрібно на початковій стадії, а не коли конкуренти вже будують міста на «марсі» та освоюють зв’язки з іншими «галактиками». Коли це по кишені легко впроваджується тому, що конкуренти продовжують пихкати над старими моделями.

На всі боки особливо не дивляться, тому що потрібно постійно лагодити старий «двигун», який все частіше дає збій. Для вирішення таких завдань та досягнення поставлених цілей. Для тих, кому важливі, потрібні і просто життєво потрібні такі цінності. Ми створили систему, що вирішує такі завдання. Перш ніж починати потрібно проконсультуватися. Насамперед, щоб зрозуміти ваші цінності і як наш продукт зможе їх посилити. Щоб ваша фірма досягла найкращих результатів у вашому бізнесі.

1 Цепочка комментария
1 Ответы по цепочке
0 Последователи
 
Популярнейший комментарий
Цепочка актуального комментария
2 Авторы комментариев
новее старее
вавада

Какие сервисы предлагают банки частным лицам через онлайн-канал и какую ценность представляют интернет-банки для клиентов. Что нужно сделать банку, чтобы преодолеть ограничения программных платформ и дать дополнительную ценность частным клиентам в интернет-банках.

  • Увійти
  • МЕНЮ