Одеса нерухомість

Купівля продаж нерухомості Одеса

Пошук

WhatsApp bot

WhatsApp bot

WhatsApp

Продовжуємо розбиратися з автоматизацією обробки інформації. Одним із найзагадковіших месенджерів є WhatsApp. Складність полягає в тому, що не так просто зробити і підключити робота саме до WhatsApp. Потрібно пройти досить не просту верифікацію, і це обов’язково. При цьому популярність WhatsApp зростає з кожним днем. Це з певними особливостями у його форматі роботи. За рахунок дуже жорстких правил застосовувати ботів у WhatsApp можуть далеко не всі.

Що власне можуть роботи в WhatsApp? За функціональними можливостями на сьогодні вони мають найменше можливостей. Порівняно з Інстаграм та ФБ месенджер. Але навіть враховуючи такі слабкі технічні можливості, можна створювати ботів з високою ефективністю саме для бізнесу.

Бот для спілкування.

Що це таке? Напевно, у вас є служба підтримки клієнтів або інформації. Можна називати як завгодно. Ціль одна відповіді на запитання клієнтів. Виявлення їхньої потреби, бажань, попиту. Пропозиція їм, звичайно, ваших товарів, послуг, консультацій. Загалом робити все, щоб зачепити клієнта. Розвинути його живий інтерес саме до вашої фірми, продукту, послуги. Вирішень такого питання існує багато. Кожен іде своїм шляхом.

Пропонуємо протестувати наш варіант робота WhatsApp, який вміє спілкуватися з клієнтом. Відповідати на запитання щодо їхнього змісту. Брати контакти, надсилати повідомлення та листи. Все автоматично 24\7. Культурно та ввічливо. При цьому звичною мовою спілкування саме так, як це робить людина. Наприклад ваш найкращий співробітник, коли у нього найкращий день, що не слово шедевр. Скануйте код і перевіряйте, цей бот відповідає на питання нерухомості, оцінки та трохи про ботів.

Бот для інформації.

Що це таке? Багато хто хоче перш, ніж купити прицінитися. Тим більше, якщо йдеться про нерухомість. Тому ми створили такого бота в WhatsApp, він вміє рахувати. Не просто складати цифри, а враховувати певні умови. Такі як стан, розташування і, звичайно, сам ринок пропозиції. Первинний чи вторинний. Райони та розташування, звичайно важливі, але це вже тонкі особливості. Тому вони усереднені, щоби не перевантажувати зайвою інформацією. Тим більше в таких особливостях люди-ріелтори, розбираються набагато краще. І так скануйте цей код, якщо хочете перевірити, як працює такий бот в WhatsApp.

Бот англійською мовою.

Ніби нічого особливого. Те саме але іншою мовою. Англійську просто взято для прикладу. Тому що є мовою спілкування дуже великої кількості людей у ​​різних країнах. Можливо, і у вас є такі клієнти. Звичайно вони хочуть, щоб з ними спілкувалися зрозумілою їм мовою. Вам потрібно мати співробітника, який вміє спілкуватися наприклад англійською мовою. Але ж він не робот і може бути зайнятий, просто відпочивати. Це саме той випадок, коли все можна довірити такому боту. Це такий же бот для спілкування у WhatsApp. Тільки англійською мовою. Скануйте код та перевірте. Тема та сама нерухомість.

WhatsApp Ваша думка.

Перевірили і вам сподобалося, бажаєте такого собі помічника? Напишіть ваші коментарі. Ми обов’язково вам відповімо та зможемо допомогти. Розробимо для вас ботів у WhatsApp під ваші завдання.

3 Цепочка комментария
5 Ответы по цепочке
0 Последователи
 
Популярнейший комментарий
Цепочка актуального комментария
3 Авторы комментариев
новее старее
Ashot Spartakyan

Пользуюсь WhatsApp. Слышал, что есть боты в WhatsApp для бизнеса. Попробовал бот и сработал хорошо.

Ashot Spartakyan

Заинтересовал WhatsApp бот на английском языке. Здорово, когда можно настроить общение в WhatsApp на автомате. Скажите под какие задачи можно настроить бота в WhatsApp.

Vavada регистрация

Люблю такие новости..

  • Увійти
  • МЕНЮ